ifm تولید کننده جهانی حسگرها و کنترل های اتوماسیون صنعتی است و سالانه بیش از نه میلیون سنسور تولید می کند. محصولات شامل سنسورهای موقعیت ، سنسورهای کنترل حرکت ، سنسورهای دید ، محصولات ایمنی ، سنسورهای فرآیندی ، شبکه های صنعتی ، سنسورهای وضعیت دستگاه و فناوری سیم کشی هستند.

ifm در سال 1969 تاسیس شد. از آن زمان ، این شرکت تحت مدیریت خانواده به رشد مداوم دست یافته و در حال حاضر در تمام کشورهای مهم جهان واقع شده است. بیش از 6500 کارمند اختصاصی در 150000 مشتری در اتوماسیون صنعتی تولید ، تولید و توزیع می کنند. ما همیشه به مشتریان خود نزدیک هستیم!

فرهنگ ifm با ارزشهای قوی مانند صداقت ، کار تیمی و نوآوری تعریف می شود. ما معتقدیم که داده های فنی با کیفیت و دقیق مقادیر قابل بحث نیستند. ارتباطات باز و احترام متقابل ، محیط کار پر شتاب و همکاری ما را در سراسر سازمان در سطح بین المللی به پیش می برد. در صورت ifm ، ما به جای عناوین یا حق تصدی ، توسط توانایی ها و مشارکت های خود مورد توجه قرار می گیریم.

  • ifm در سال 1969 توسط گرد مارهوفر و رابرت باک تاسیس شد که سنسورهای غیر تماسی را با موفقیت تولید و به بازار عرضه کرد. امروز ، ifm تحت رهبری پسرانشان ، مایکل مارهوفر و مارتین باک به رشد خود ادامه می دهد.

  • ifm بیش از 18.3 میلیون محصول تولید می کند که سالانه 9 میلیون حسگر را شامل می شود.

  • تیم ifm در سراسر جهان شامل بیش از 6500 کارمند اختصاص یافته است که بیش از 150،000 مشتری خریدار را خدمت می کنند.

  • ifm بیش از 70 شرکت تابعه دارد که در همه کشورهای بزرگ از جمله آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، آسیا ، اروپا و آفریقا واقع شده است.

  • ifm سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه انجام می دهد و بیش از 820 مهندس توسعه را به کار می گیرد.

  • تیم تحقیق و توسعه ما بیش از 750 ثبت اختراع ثبت نام شده در سراسر جهان دارد.

  • فروش سالانه جهانی بیش از 900 میلیون دلار (2017) است.

کاتالوگ ها

Id Systems
Industrial Networks
Io Link
Machine Conditions
Motion Control
Power Supply
Process Sensors
Safty Technology
Ultrasonics
Vision Sensors
Wiring technology
فهرست