نوآوری اتوماسیون – با استانداردهای بالا و تعهد شخصی.

Balluff یک شرکت متوسط ​​است. این خانواده به مدت چهار نسل اداره می شد و در Neuhausen on the Filder در نزدیکی اشتوتگارت تاسیس شد و به یک بازیگر برجسته و جهانی تبدیل شده است. این یک متخصص سنسور و اتوماسیون با سنت و روابط مشتری است که طی سالها برقرار شده است ، که به طور همزمان به عنوان یک شریک مهم در نوآوری ها و به عنوان یک تنظیم کننده سریع برای مشتریان خود عمل می کند.

شرکت ما خیلی زود در بازار جهانی افتتاح شد. به عنوان مثال ، در اوایل دهه 1980 ، Balluff شروع به گسترش مداوم شبکه تولید و فروش خود کرد. امروز ، Balluff دیگر فقط در Neuhausen در خانه نیست ، بلکه در اروپا ، آسیا ، آمریکای شمالی و جنوبی و در همه بازارهای مهم دیگر نیز حضور دارد. ما در 68 کشور در سراسر جهان حضور داریم. این امر به این دلیل است که می توانیم مشتریان خود را بهتر درک کرده و به آنها کمک کنیم و بتوانیم دقیقاً آنچه را که نیاز دارند فراهم کنیم: سنسور با کیفیت بالا ، راه حل های شناسایی و پردازش تصویر از جمله فناوری شبکه و نرم افزار برای تمام نیازهای اتوماسیون.

ما به عنوان یک شرکت آینده نگر ، نه تنها بر روی مناطق سنتی اتوماسیون تمرکز می کنیم بلکه به توسعه برنامه های جامع برای دنیایی که به طور فزاینده دیجیتال و متصل می شود نیز اختصاص داده ایم. وقتی صحبت از کیفیت می شود ، ما ایده های خاص خودمان را داریم. ما آن را Balluff Quality می نامیم – استاندارد بالاتری که فراتر از استانداردهای رسمی قابل اجرا است ، نه تنها در تولید بلکه در مشاوره و خدمات.

مشتریان ما همچنین هنگامی که به آنها کمک می کنیم ، این تعهد خاص را احساس می کنند – الزامات آنها را برآورده می کنند ، چالش های آنها را می پذیرند و فن آوری های آینده نگرانه را برای آنها توسعه می دهند. زیرا می دانیم که اگر مشتری های ما کاملاً برای آینده مجهز باشند ، ما نیز چنین هستیم. بنابراین ، “نوآوری اتوماسیون” شعار ماست.

کاتالوگ ها

Capacitive Sensors
Inductive sensors
Magnetic Field Sensors
Mechanical Switches
فهرست