Turck شریک جهانی شما برای اتوماسیون کارخانه ، فرآیند و تدارکات در صنایع مختلف است. با راه حل های قابل استفاده در شبکه دیجیتال برای سیستم های اتوماسیون کارآمد ، ما یکی از پیشگامان صنعت 4.0 و IIoT هستیم. Turck به عنوان یک متخصص در فن آوری حسگر هوشمند و اتوماسیون غیرمتمرکز ، هوش را به دستگاه ها می رساند و تشخیص ، انتقال و پردازش قابل اعتماد داده های تولید مربوطه – از سنسور به ابر – را نه تنها با راه حل های ورودی و خروجی قوی در IP67 ، بلکه با استفاده از کاربر نیز تضمین می کند. نرم افزار و خدمات دوستانه

راه حل های اتوماسیون از Turck ، در دسترس بودن و کارایی ماشین آلات و کارخانه ها را در صنایع و کاربردهای مختلف ، از صنایع غذایی ، دارویی یا شیمیایی گرفته تا صنعت خودرو و ماشین آلات سیار گرفته تا داخلی سازی و بسته بندی افزایش می دهد. دانش کاربرد خاص صنعت به دست آمده از مبادلات فشرده با مشتریان ، همراه با توسعه و تولید الکترونیک در بالاترین سطح ، راه حل های بهینه را برای کارهای اتوماسیون مشتریان فراهم می کند.

بیش از 4650 کارمند در سراسر جهان از زمینه های حسگر ، فیلدباس ، کنترل ، ابر ، فناوری اتصال و رابط و همچنین HMI و RFID محصولات و راه حل هایی را تولید ، تولید و فروش می کنند. شبکه تولید و فروش جهانی ما شامل بیش از 30 شرکت تابعه و همچنین نمایندگی در 60 کشور دیگر است. امکانات پیشرفته تولید در آلمان ، سوئیس ، لهستان ، ایالات متحده آمریکا ، مکزیک و چین ما را به عنوان یک شرکت مستقل خانوادگی قادر می سازد انعطاف پذیر بوده و به سرعت نیازهای بازارهای محلی را همیشه برآورده کنیم.

کاتالوگ ها

TURCK – Industrial Automation
فهرست