اتوماسیون دنیای ماست. راه حل های کامل کاربرد هدف ما است.

در سال 1945 ، والتر پپرل و لودویگ فوشس ، بر اساس اصول ابتکار ، آینده نگری کارآفرینی و اعتماد به نفس ، یک کارگاه کوچک رادیویی را در مانهایم آلمان تأسیس کردند. تجربه ای که به دست آوردند به ایده های جدید تبدیل شد و آنها همچنان از تولید محصولات برای مشتریان لذت بردند. نتیجه نهایی اختراع سوئیچ مجاورت بود. این نوآوری نقطه شروع داستان موفقیت شرکت بود.

امروزه Pepperl + Fuchs توسط مشتریان در سراسر جهان به عنوان یک پیشگام و مبتکر در فناوری محافظت در برابر انفجار الکتریکی و فناوری حسگر شناخته شده است. تمرکز اصلی ما همیشه بر نیازهای فردی شما است: ما با اشتیاق به اتوماسیون و فناوری پیشگامانه ، متعهد هستیم که اکنون و آینده با شما همکاری کنیم. ما خواسته های بازارهای شما ، توسعه راه حل های خاص و ادغام آنها در فرآیندهای شما را درک می کنیم.

آمار و ارقام

اعضای هیئت مدیره
گانتر کگل ، دکتری (رئیس)
ورنر گوتیه (معاون رئیس)
محمد هاتیبوغلو

فروش 2019
715 میلیون. یورو

کارمندان
6300 نفر در سراسر جهان

بخشها
سنسورهای صنعتی
محافظت در برابر انفجار

Pepperl + Fuchs آمریکای شمالی

از آغاز فروتنانه ، Pepperl + Fuchs پیشرفت کرده است تا به یک شرکت صنعتی متنوع و یک رهبر جهانی در فناوری سنجش ، ایمنی ذاتی و فناوری محافظت در برابر انفجار تبدیل شود. دفتر مرکزی ایالات متحده ما در توینسبورگ، اوهایو ، که در سال 1983 تاسیس شد ، در حال حاضر بیش از 300 نفر نیرو دارند. ما به شرکت ، میراث خود و میراث موفقیت ، نوآوری و تمایز مداوم خود افتخار می کنیم.

ما به توانایی خود در حل مشکلاتی که هیچ کس نمی تواند با آنها مطابقت داشته باشد ، بسیار افتخار می کنیم. در محل توینسبورگ ما ، تعدادی از محصولات “ساخته شده در آمریکا” را تولید و تولید می کنیم ، همچنین با دفاتر بین المللی خود کار می کنیم تا بهترین راه حل های اتوماسیون در جهان را مهندسی کنیم. در سراسر جهان و در حیاط خانه ما ، Pepperl + Fuchs استانداردی برای برتری در اتوماسیون تعیین می کند.

کاتالوگ ها

Sensor For Process Applications En
Tdoct0903l Eng
فهرست