داروسازی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. راهکار صنایع
  4. chevron_left
  5. داروسازی

تولید در صنعت داروسازی الزام به داشتن قابلیت اطمینان بالا ، محفظه‌های جمع و جور، حداقل تحمل‌های اندازه‌گیری و توانایی ادغام حسگرهای انعطاف‌پذیر در یک سیستم را دارند و باید کیفیت بسته‌های مختلف از جمله آمپول، بطری، قوطی یا بسته‌های کپسول را به طور مداوم کنترل کنند. به عبارت دیگر این صنعت باید تولیدی انعطاف پذیر و دقیق داشته باشد. با توجه به این توضیحات تولید در این صنعت با چالش‌های متعددی رو به رو می‌باشد.

شرکت سنسور الکتریک ایران با بیش از چند دهه تجربه در زمینه مشاوره و تامین محصولات اتوماسیون و ابزار دقیق مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت داروسازی افتخار همکاری با برندهای مطرح همچون …. ، …. ، …. ، و …. را در رفع چالش‌های ذیل دارد.

صنعت داروسازی معمولا با چالش‌های زیر مواجه می‌شود که در ادامه به اختصار راهکارهای رفع این چالش را بیان می‌کنیم:

1. تشخیص سطح:

سنسورهای خازنی به صورت قابل اطمینان سطح مواد مختلف را تشخیص می‌دهد. بسته به نوع محصولات این تشخیص بدون تماس یا در تماس مستقیم با محیط تشخیص داده شود.

2. جداول شناسایی، شمارش و بسته بندی:

حسگر نوری ما یک سیستم مدولار است که از یک فرستنده و گیرنده تشکیل شده است و این امکان را به شما می‌دهد تا به طور جداگانه فاصله و اندازه را تنظیم کنید. چون قرص‌ها به صورت خودکار بسته‌بندی می‌شوند باید به طور دقیق و قابل اعتماد شناسایی و شمارش شوند.

3. بررسی محتوا بسته:

سنسورهای چشمی قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی دارند که می‌توانند با فرآیند‌های شما سازگار شوند و به صورت همزمان روی کل تولید شما نظارت کامل و دقیق داشته باشند.

4. برش قرص ها:

سنسورهای ما از شناسایی سریع و مطمئن علامت چاپ اطمینان می‌کنند. این امر، برای نظارت بر موقعیت قالب‌های چاپ و هماهنگ‌سازی فرآیندهای برش مهم است و تنها راهی است که می‌توانید برش سریع، دقیق، با کیفیت و ایمن داشته باشید.

5. نظارت بر برچسب و بسته بندی صحیح محصولات:

نظارت بر ارتفاع و قطر بطری‌ها امری بسیار مهم می‌باشد که در صورت پر شدن اشتباه مشکلات زیادی ایجاد میکند. این کار با استفاده از سنسور نوری با وضوح بالا انجام می‌شود. این سنسور ابتدا پهنای بطری را تشخیص داده و آن را با مقادیر تعریف شده مقایسه می‌کند. سپس، بررسی می‌کند که آیا درپوش صحیح انتخاب شده است یا خیر. سپس یک سنسوری نوری دیگری،ارتفاع بطری را بررسی می‌کند که آیا درپوش روی بطری قرار گرفته است یا خیر.

مشتریان ما

فهرست